Bateri ngrohese

 • 高性能大容量锂离子电池包,用于加热衣服/手套/马甲7.4v 10000mah, USB华体会下载网址 5V2A接口,可作为移动电源

  Paketa e baterive li-jon me performancë të lartë dhe me kapacitet të madh për ngrohjen e rrobave/dorashka/jelek 7.4v 10000mah me portë USB 5V2A mund të përdoret si bankë energjie celulare

  Kjo paketë baterie është përshtatur për një kompani të veshjeve të modës në SHBA。Për xhaketën e tyre të skuterit me ngrohje inteligjente。
  Paketa inteligjente e baterisë 7.4v me kapacitet të madh 10000mah mund të bëjë që xhaketa të qëndrojë e ngrohtë mbi 10 orë。
  Dhe ka 3 dizajn ndërfaqesh:
  门1。USB 5V2A e bën baterinë si një bankë energjetike, mund të ngarkojë telefonin tuaj cellular ose furnizimin me energji për produkte të tjera elektronike。
  2.港口。c型,mund të ngarkojë portin e hyrjes e bën baterinë të lehtë për t'u ngarkuar
  3.Hyrja/dalja (DC): Ndërfaqe tradicionale për karikim dhe shkarkim të lehtë。
 • OEM/ ODM IP67 7.4V 5200mAh智能可充电聚合物锂电池,用于保暖服、保暖鞋、保暖服华体会下载网址

  OEM/ ODM IP67 7.4V 5200 mAh Bateri litum inteligjente e rikarikueshme polimer për ngrohje Ngrohëse këpucësh për ngrohje

  Ne ofrojmë bateri litum inteligjente të rikarikueshme polimerike OEM/ ODM IP67 7.4V 5200 mAh për ngrohjen e këpucëve ngrohëse të kostumit。Ne mund të ofrojmë bateri Li-ion dhe bateri Li-polimer me qindra modele të ndryshme për secilën seri。Përveç kësaj, shërbimet OEM&ODM ofrohen sipas kërkesave të ndryshme të klientëve。Ne mbyllim teresisht punetori pa pluhur pajisje te automatizuara她kapacitet te produktit shkalle, se bashku我sistemin e persosur te kontrollit te cilesise,我刺梨na lejon te ofrojme produkte我cilesi te larte她每klientet siguri些!Dhe ne jemi eksportuar në Amerikë, Evropë, Amerikën e Jugut, Azia Juglindore, etj。Ne presim të bëhet partneri juaj afatgjatë në Kinë。
 • IP67 7.7 v 2200mAh可穿戴加热手套用锂离子电华体会下载网址池,通过UN 38.3和IEC 62133-2认证

  Bateri jon诉讼IP67 74 v 2200 mAh për doreza ngrohëse të veshur me certification fikim UN 38.3 dhe IEC 62133-2

  Ne IP67 74 v 2200mAh bateri jon诉讼për doreza ngrohje të veshur me certifikimin UN 38.3 dhe IEC 62133-2。Ne mund të ofrojmë bateri Li-ion dhe bateri Li-polimer me qindra modele të ndryshme për secilën seri。Përveç kësaj, shërbimet OEM&ODM ofrohen sipas kërkesave të ndryshme të klientëve。Ne mbyllim teresisht punetori pa pluhur pajisje te automatizuara她kapacitet te produktit shkalle, se bashku我sistemin e persosur te kontrollit te cilesise,我刺梨na lejon te ofrojme produkte我cilesi te larte她每klientet siguri些!公爵姆布鲁亚尔pjesën më të玛德赫të阿潘,Koresë,施特特韦të Bashkuara, Britanisë së玛德赫,Gjermanisë,意大利,弗兰卡,特雷古etj。Ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë。