Banner-13
14
15

Rreth Nesh

ShockspreadtmJonëEpRONARIT

Shenzhen 华体会体育平台沃尔夫斯堡赞助商Plmen 华体会下载网址Battery CO., LTD u themelua në vitin 2014, është një prodhues profesional kryesor i baterive të litiumit me më shumë se 5 vjet histori në Kinë.Produktet kryesore janë bateria polimer e rikarikueshme, paketa e baterive 18650, bateria e biçikletave elektronike,paketat e baterive litium osendonjëprojekti个性化。

Produkt

pse na zgjodhet ne

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke respektuar parimin e cilësisë së pari.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër...

Produktet E Fundit